Kā Jūs varat palīdzēt

Lai realizētu biedrības uzdevumus, mēs iesaistām brīvprātīgos, piedalāmies publiskos pasākumos, vācam ziedojumus. Jūs varat palīdzēt, gan iesaistoties pats, gan informējot par to citus!

Pastāstiet par  “Balto Suni” un tā projektiem

Vienkāršākais veids, kā Jūs varat atbalstīt biedrības uzdevumu izpildi, ir informēt par tiem citus – piemēram, popularizējot biedrības aktivitātes internetā (gan daloties informācijā no mūsu sociālo tīklu profiliem  – facebook, draugos, twitter, – gan vienkārši ievietojot forumos un citur saites uz šīs mājaslapas sadaļām).

Tāpat Jūs varat ievietot savā mājaslapā kādu no mūsu baneriem vai izveidot tādu pats (to gan labāk būtu ar mums saskaņot, lai nejauši neievietojat kādu neprecīzu informāciju). Savukārt, pārpublicējot šeit atrodamos tekstus, neaizmirstiet norādīt avotu – www.baltaissuns.lv!

Atbalsts graudā

Iespējams, Jūs darbojaties kādā uzņēmumā, kura darbības joma vai produkcija var būt noderīga “Baltā Suņa” mērķu sasniegšanai. Piemēram, Jūs strādājat tipogrāfijā un varat drukāt bukletus un plakātus par brīvu vai ar labu atlaidi? Vai varbūt esat TV raidījuma vadītājs un gribat uzaicināt ciemos suni-pavadoni? Tiesa, tam mēs sūtīsim līdzi tulku cilvēka izskatā. Organizējat lielus festivālus vai neliela mēroga pasākumus, kur būtu vērts izvietot “Baltā Suņa” informācijas stendu? Mēs tikai PAR! Bet varbūt Jūs vienkārši mājās šujat lupatu sunīšus, kurus “Baltais Suns” varētu pret ziedojumiem piedāvāt publisku aktivitāšu laikā – ticiet mums, sadarbības formas atradīsies vienmēr, galvenais ir labi cilvēki!

Kļūstiet par brīvprātīgo

Aktīvi cilvēki “Baltajam Sunim” noderēs vienmēr – piemēram, stāstot par suņu-pavadoņu programmu pasaules un Latvijas kontekstā, kad mums izdodas izvietot savu informācijas telti plašākos pasākumos, vai gatavojot informatīvos materiālus un suvenīrus labdarības aktivitātēm, vai pildot vēl desmitiem mazo darbiņu, kas tādai organizācijai var gadīties, vai kopā pie garšīgas tējas tases domājot arvien jaunas idejas, kā padarīt pasauli labāku. Nāciet, kopā mēs paveiksim vairāk!