Kā mums (un Jums!) klājās “LABADABA 2015”

Share 'Kā mums (un Jums!) klājās “LABADABA 2015”' on Draugiem Share 'Kā mums (un Jums!) klājās “LABADABA 2015”' on Facebook Share 'Kā mums (un Jums!) klājās “LABADABA 2015”' on Google+ Share 'Kā mums (un Jums!) klājās “LABADABA 2015”' on LinkedIn Share 'Kā mums (un Jums!) klājās “LABADABA 2015”' on LiveJournal Share 'Kā mums (un Jums!) klājās “LABADABA 2015”' on Pinterest Share 'Kā mums (un Jums!) klājās “LABADABA 2015”' on Tumblr Share 'Kā mums (un Jums!) klājās “LABADABA 2015”' on Twitter Share 'Kā mums (un Jums!) klājās “LABADABA 2015”' on Wordpress Share 'Kā mums (un Jums!) klājās “LABADABA 2015”' on Email

Kā jau katru vasaru, sabijām atkal festivālā LABA DABA, kur stāstījām apmeklētājiem par suņiem-pavadoņiem Latvijā un mūsu biedrību, kā arī dažādos veidos vācām ziedojumus tās darbam. LIELS PALDIES VISIEM, kas mūs atbalstīja un interesējās par biedrības darba ikdienu! No sirds priecājāmies ar Jums iepazīties.

Un nu ķeramies pie galvenā Jums dotā solījuma pildīšanas – šeku reku “dažas” bildes! :] Palīdzi arī saviem draugiem par tām uzzināt, “ietagojot” viņus vai padodot bildes tālāk no Facebook albumiņa!

P.S. Ja Tev ir aizdomas, ka mums krājumā vajadzētu būt vēl vairāk bildēm tieši ar Tevi, vai arī ir vēl kādas vēlmes saistībā ar tām, spied uz šīs saites un raksti mūsu draudzīgajam fotogrāfam Džerijam!

FOTO (115) meklējiet raksta pielikumā: