Esi varonis!

Kad biedrības kinologi tiek pie kucēna, kurš nākotnē kļūs par pilnvērtīgu pavadoni, sākas gandrīz divi gadi rūpīga, pacietīga un pašaizliedzīga darba. Vispirms kucēnam ir vajadzīgas pagaidu mājas, kurās tas dzīvos 10-12 mēnešus, lai pierastu pie cilvēkiem, iegūtu plašas zināšanas par sadzīves situācijām, kuras to var sagaidīt nākamajā darbā, apgūtu standarta paklausības komandas un pilnībā socializētos. Un Jūs varat palīdzēt šajā ļoti atbildīgajā procesā! Tikai pēc tam suns var tikt apmācīts par profesionālu pavadoni.

Esi varonis – palīdzi izaudzināt varoni!

Biedrība „Baltais Suns” aicina Jūs paveikt Latvijas mēroga varoņdarbu – kļūt par pagaidu māju piedāvātāju kucēnam, kurš tiks audzināts un skolots, lai kļūtu par suni-pavadoni!

Ko tas nozīmē?

Kucēns dzīvos ģimenes vidē Jūsu dzīvoklī vai mājā (Rīgā vai tās apkārtnē). Jums un Jūsu ģimenei jābūt sociāli aktīviem cilvēkiem, jo sunim jāredz visi sabiedriskās dzīves „labumi” – izbraucieni zaļumos, brauciens ar auto un sabiedrisko transportu, pastaigas pilsētā, saimnieka ikrīta skrējiens, ciemošanās un ciemiņu uzņemšana mājās un ikviena sunim atbilstoša saviesīga pasākuma vai sabiedriskas vietas apmeklējums. Par skādi nenāks sadzīvošana ar citu adekvātas uzvedības, socializētu ģimenes mīluli – suni vai kaķi, vai citu dzīvnieciņu. Jo plašāku pasauli suns redzēs, jo labāk!

No Jums prasīsim augstu atbildības sajūtu. Un šoreiz tas tiešām nozīmē “septiņreiz nomērīt, pirms griezt”. No tā, cik sirsnīga, atbildīga būs Jūsu ģimenes attieksme, ir atkarīgs ne vien topošais suns-pavadonis, bet arī cilvēks, kurš iegūs, iespējams, sava mūža lielāko un noderīgāko dāvanu, draugu ar redzīgām acīm.

Svarīga informācija

ĻOTI BŪTISKI ir apzināties, ka Jūsu ģimene būs lielisks starts suņa-pavadoņa dzīvei, Jūsu darbs būs neizmērojams, BET – pēc laika, kas pavadīts pagaidu mājās, sunim būs jādodas tālāk.

Biedrība „Baltais Suns” visā periodā nodrošinās suni ar profesionālo suņu barību, veterinārmedicīnisko aprūpi, aksesuāriem. Arī pagaidu mājās pavadītajā laikā aptuveni 1-2x nedēļā ar topošo pavadoni strādās kinologi.

Ja izlasījāt visu augstāk minēto un esat gatavs izmēģināt šo unikālo un sociāli atbildīgo iespēju, piesakiet savu kandidatūru, rakstot uz baltaissuns@baltaissuns.lv vai zvanot uz tālr. 29595499.